Orijinal Bakımlı Yamaha Gibisi Yok

Yamaha'nızı uzun yıllar ve sınırsız kilometreler boyunca sorunsuz kullanabilmeniz, maksimum performansın keyfini çıkartabilmeniz için Yamaha servisleri 1 Numaralı Tercihtir. Motosikletinize % 100 uyumlu orijinal yedek parçalar ile düzenli periyodik bakım ve uzmanından alınan servis hizmetleri Yamaha'nızın performansını uzun yıllar boyunca korumasını sağlar. Bu aynı zamanda motosikletinizin 2. el değerini de artıran bir unsurdur.

Servislerimizde modele göre farklılaşacak şekilde 14 noktadan başlayarak 40 noktaya kadar bakım kontrolü yapılmakta olup Türkiye’nin her noktasında aynı servis standartlarında hizmet verilmektedir. Orijinal yedek parçalara verdiğimiz 1 yıl garanti haricinde size sunduğumuz hizmetin de garantisi vardır. Böylelikle maksimum müşteri memnuniyeti sunarak Yaşam Boyu Yamaha Müşterisi Yaratma amacımızı gerçekleştirmek için çalışmaktayız. Ayrıca bu, kurumsal misyonumuz olan KANDO felsefesi ışığında size her koşulda hissettirmek istediğimiz derin memnuniyet ve heyecanı sadece sattığımız ürünlerle değil, sunduğumuz hizmetle de yaşatmak isteğimizin göstergesidir.

Avantajlı bakım fiyatlarını incelemek için Periyodik Bakım Tablomuza linkten erişebilirsiniz.


Servis Randevu Talep Formu


40 noktaya kadar bakım kontrolünden faydalanmak, Yamaha standartlarında hizmet kalitesi almak, motosikletinize %100 uyumlu orijinal yedek parçalarla her koşulda maksimum performansla yolculuk etmek için dilediğiniz yetkili Yamaha bayimizden size en uygun tarih ve saatte randevu alabilirsiniz. Aşağıda yer alan formu doldurduktan sonra tarafınızla iletişime geçilecektir.Servis Randevu Talebi Aydınlatma Metni uyarınca, yukarıda paylaşmış olduğum kişisel verilerimin,